Liga mistrů s mistry

Když sport, tak společně s námi! Připravíme Vám dokonalý zážitek studia v restauracích nebo v kulturních domech u Vás.

Dobrý den,
dovolte, abych Vám nabídl nový produkt Sigiteamu a agentury Professional Players Management nazvaný Liga mistrů s mistry. V rámci tohoto konceptu Sigiteam a PPM pořádá v restauračních zařízeních, kulturních a společenských centrech nebo ve venkovních prostorách studio Ligy mistrů, které naše agentura kompletně produkuje a propaguje.

Hlavním motivem této akce je více přiblížit televizní studio divákům, v jehož rámci mají možnost se zapojit do debaty s našimi hosty. Mezi předjednané hosty mimo jiné patří, Ladislav Vízek, Vladimír Šmicer, Ivan Hašek, Petr Švancara, Pavel Kuka, Jiří Hrdina, Jaroslav Bednář a mnoho dalších členů Sigiteamu, které si můžete sami vybrat dle přání diváků. Celým studiem pak provází profesionální moderátor Michal Hrdlička a Horst Siegl

Proč by právě pro Vás mohlo být tohle všechno výhodné? Pořádání naší akce ve Vašem zařízení osloví nové zákazníky, potěší stálé hosty a zpropaguje Vaše zařízení mezi širokou veřejností. Pro představu, první večer Ligy mistrů s mistry proběhl 05.11. v rámci utkání FC Barcelona – SK Slavia Praha a zaznamenal veliký úspěch jak u diváků, tak u provozovatele zcela naplněného podniku, kde se tento povedený večer odehrál. Prezentaci produktu a také fotografie z prvního přenosu Vám přikládáme v příloze této nabídky.

Zároveň si Vás dovolíme upozornit, že koncept není omezený pouze na Ligu mistrů. Na klíč jsme schopni ve Vašem zařízení vytvořit studio Fortuna: ligy, EURO 2020, MS v hokeji 2020, Superbowlu a dalších atraktivních sportovních akcí. V případě jakéhokoli dotazu či zájmu nás neváhejte kontaktovat na čísle Sigiteam +420 774454321 mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Mgr. Jakub Mareš +420 608 311 933 mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Co očekávat od Ligy mistrů s mistry v reálu, se můžete podívat v naší PREZENTACI, kterou jsme pro vás připravili.

 

SIGITEAM

Sigiteam je součástí Horsta Siegla. Vznikl, při prvním složení týmu v utkání u příležitosti 90 let sokolu Lipence 14. 06. 2009 proti týmu Ivana Haška, svého spoluhráče a kamaráda. Tam už se sešla plejáda skvělých fotbalistů a kamarádů herců a zpěváků. Baví nás se setkávat, rozdávat radost a pomáhat při výročích, exhibicích, charitativních zápasech na pozvání měst a obcí po celé naší krásné vlasti.

Rychlý kontakt

Sigiteam s.r.o.
Radlická 759
Praha 5 Smíchov 150 00

Horst Siegl +420774454321
mail: horst@sigiteam.cz

HYUNDAI
nadacni-fond-karoliny-pliskove
nkl-legal
ondrasovka
ppm-manager
yoggies
narodnidzum-na-vinohradech
marinex
21
camp-david
johny-sport
sportfotbal
zafax-medical
ribana
rockpalace
goal
reklamau
sushi