Horst Siegl

Horst Siegl je bývalý český fotbalový útočník a reprezentant Československé republiky. Narozen 1969 v karlovarském kraji. S fotbalem začínal jako žák svého otce v malé obci Abertamy v krušných horách. Postupně přes Slavii Karlovy Vary kde působil v žákovské, dorostenecké a mužské kategorii přestoupil v 17. letech do Svého srdcového klubu Sparta Praha. V nejvyšší fotbalové lize debutoval v roce 1987 proti Hradci Králové a hned si připsal premiérovou trefu v nejvyšší soutěži. Patří k nejúspěšnějším střelcům historie československé a české ligy, je čtyřnásobným králem střelců české ligy 1993/94, 1996/1997, 1997/1998, 1998/1999. Jednou nejlepší střelec 2. ligy týmu Siad Most, a pomohl svými brankami k historickému postupu do 1. ligy v roce 2005 kde také naposledy oblékl ligový drés v utkání v Teplicích a golem se rozloučil s vrcholovým fotbalem a vyslechl vábení své Sparty a v rozehrané soutěži se stal asistentem trenéra Bílka u A týmu.

Získal 12. titulů vítěz ligy (11x jako hráč - 1x jako trenér), 4x vítěz česko-slovenského poháru, Vítěz Německého poháru, 7x vstřelil hattrick v zápase a je autorem nejrychlejšího hattricku u nás za pouhých 8min. Byl u skvělého tažení Sparty Evropou v lize mistrů, kde porazily velkokluby jako Olympique Marseille a FC Barcelonu. Jako asistent trenéra M. Bílka dovedli Spartu Praha k Double 2007, jako asistent působil ve dvojici s Jozefem Chovancem postupně Sparta Praha, v arabských Emirátech v klubu Bani Yas kde vyhráli Gulf Cup obdoba Evropské ligy, MFK Ružomberok a Slovan Bratislava. Jeho Sigiteam úspěšně obohacuje diváky. 

U nakladatelství Olympia 8. 11. 2019 vyšla velmi zajímavá a bohatě ilustrovaná kniha Pozor pálí Sigi!, kterou napsal Stanislav Sigmund - novinář, sportovní redaktor Mladé fronty, sportovní reportér Československého rozhlasu. Kniha je v pevné vazbě a má 232 stran. Více informací o této knize najdete ZDE

Dále na Wikipedii

SIGITEAM

Sigiteam je součástí Horsta Siegla. Vznikl, při prvním složení týmu v utkání u příležitosti 90 let sokolu Lipence 14. 06. 2009 proti týmu Ivana Haška, svého spoluhráče a kamaráda. Tam už se sešla plejáda skvělých fotbalistů a kamarádů herců a zpěváků. Baví nás se setkávat, rozdávat radost a pomáhat při výročích, exhibicích, charitativních zápasech na pozvání měst a obcí po celé naší krásné vlasti.

Rychlý kontakt

Sigiteam s.r.o.
Radlická 759
Praha 5 Smíchov 150 00

Horst Siegl +420774454321
mail: horst@sigiteam.cz

HYUNDAI
nadacni-fond-karoliny-pliskove
nkl-legal
ondrasovka
yoggies
insport
narodnidzum-na-vinohradech
marinex
21
camp-david
johny-sport
sportfotbal
zafax-medical
komenik
rockpalace
goal
reklamau
sushi
only
 
energy
ivar
sedlcan
sedlcan